KONST / Litografier / Färglitografi 9144108
nr 914 4108
Färglitografi
signerad, 30/30, 1975, motivet: 54x54
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 september 2014
kl 19:15:44
100 kr
250 kr
200 kr